COPLAN Projekt - Firma

COPLAN Projekt s.r.o. je společnost zabývající se komplexní projekční a inženýrskou činností ve výstavbě spojenou s přípravou, návrhem a zajišťováním staveb v jednotlivých výkonových fázích s důrazem na dvě základní profese - stavební (pozemní stavby) a konstrukční (statika).

Společnost je v obou profesích zajištěna autorizovanými osobami. Zároveň spolupracuje s významnými architektonickými ateliéry a s týmy specialistů dalších profesí potřebných pro činnost ve všech výkonových fázích realizace staveb včetně jejich koordinace.

Projektantský tým a jejich nástroje

Pracovníci projekce mají zkušenosti a dovednosti pro práci v tuzemsku i zahraničí.

Společnost je vybavena produkty firmy Autodesk - 3D CAD/BIM stavebním software Revit Architecture a AutoCAD, výpočetními programy IDA NEXIS, NEXX a FINE pro výpočty a dimenzování konstrukcí dle ČSN, EN a DIN a vyztužovacími programy RECOC pro výkresy výztuží dle ČSN a DIN.

Pracovníci ovládají německý a/nebo anglický jazyk a jsou schopni odborné komunikace.

Náš cíl

Úkolem a cílem společnosti je splnění náročných požadavků stavební praxe na kvalitu, komplexnost a rychlost prováděné práce.

Z historie firmy

Společnost COPLAN Projekt s.r.o. vznikla v roce 1992 jako dceřiná společnost bavorské firmy COPLAN Ingenieurgesellschaft GmbH Eggenfelden (SRN). Původní zaměření společnosti bylo zakázkově orientováno na mateřskou společnost. To umožnilo profesní růst všem zaměstnancům společnosti: Práce na zajímavých zakázkách, zahraniční know-how a nové technologie. Postupem času se činnost jednotlivých oddělení společnosti přesouvala na nově se tvořící český trh. V roce 1998 došlo k transformaci společnosti prodejem obchodního podílu managementu společnosti a k navýšení základního jmění na 1.000.000,- Kč přistoupením nových společníků. Dnes spolupracujeme s českými i zahraničními investory zejména v oblasti bytové, občanské a průmyslové výstavby.

Spolupracující architektonické kanceláře

Firma COPLAN Projekt s.r.o. si zakládá na vysokém standardu kvality provedené práce. Náš tým také spolupracuje s významnými a předními architektonickými ateliéry české scény. Mezi tyto klienty, kterých si velmi vážíme patří:

  • DaM
  • A69
  • BOČAN & PARTNERS
  • OMICRON-K
  • 4A ARCHITEKTI

Stadion SK Slavia
Stadion SK Slavia, Praha
Welness Centrum Všeň
Welness Centrum, Všeň
Ambasáda Tbilisi
Ambasáda, Tbilisi, Gruzie
Evropská City
Evropská City, Praha
Provozní objekt FTE Automotive
Provozní objekt FTE Automotive, Podbořany
Rekonstrukce a modernizace fotbalového stadionu v Karviné
Rekonstrukce a modernizace fotbalového stadionu, Karviná
MAN - truck & bus center
MAN - truck & bus center, Rousínov